Postimees soovitab valitsusel lõpetada maskikohustus ja koroonapassid otsekohe

Ekraanitõmmis Postimehe 02.03.2022 avaldatud juhtkirjast.
Ekraanitõmmis Postimehe 02.03.2022 avaldatud juhtkirjast.

2. märtsi hilisõhtul avaldas Postimees juhtkirja pealkirjaga “Valitsuse ebaveenev koroonajutt”, kus Postimees kritiseerib praegusi piiranguid, leides, et koroonapassil ja maskikohustusel ei ole omikronlaines märgatava mõju ning põhjendamatud koroonapiirangud kurnavad nii majandust kui ka rahvast. 

Samas juhtkirjas leiab Postimees, et piirangute tõttu osa ühiskkonnast on välja lülitatud ja tõsiselt frustreeritud ning nende inimeste arv kasvab. Lisaks järjest rohkem on julgeid inimesi, kes ei kanna maski ja järjest vähem inimesi, kes ei lähe enam kergete haigusnähtudega testima, kuna see tähendaks eneseisolatsiooni.

Kõike arvesse võttes soovitab Postimees valitsusele peatada koroonapassid ja maskikohustus otsekohe ning piirangute pikendamise põhjendusi on üha piinlikum kuulata. Juhtkiri on leitav aadressilt: https://arvamus.postimees.ee/7467586/valitsuse-ebaveenev-koroonajutt

Olgu öeldud, et  see on kogu koroonapasside vältel esimene kord, kui Postimees kritiseerib nii tugevalt piiranguid ja maskikohustust ning esimene kord, kui Postimees soovitab koroonapass ja maskikohustus koheselt lõpetada.

You may also like...